Ford Ka

Całkowicie odmieniony

Kiedy po raz pierwszy model Ka pojawił się na drogach, wywołał duże poruszenie. Nowy Ford Ka podtrzymuje tę tradycję. Filozofia kinetic Design zdążyła już zebrać mnóstwo entuzjastycznych recenzji i pochwał od mediów motoryzacyjnych. Nowy Ka jest pogodny, przyjazny i fantastycznie się prowadzi – to naprawdę zupełnie nowy standard w klasie małych aut.


 Design w ruchu

Dzięki zupełnie nowemu, świeżemu designowi Ka pozostał indywidualistą. Stylistyka kinetic Design pomogła nam stworzyć odważny, nowoczesny pojazd o dynamicznej i pełnej ekspresji linii, bardzo wyraźnie nawiązującej do poprzedniego modelu. Wielkie, przesunięte do tyłu lampy główne łączą się doskonale z wyrazistym nowym grillem, który niemalże uśmiecha się do nas. A śmiało narysowane nadkola i mocna sylwetka w połączeniu z miękkimi, płynnymi liniami nadają Fordowi Ka zwarty, pewny siebie wygląd.


 Wnętrze

Także wnętrze Forda Ka przyciąga wzrok jak magnes: świetnie zarysowana deska rozdzielcza, dwubarwne fotele i oszałamiająca konsola środkowa – wszystko wykończone odważnymi kontrastami wyrazistych barw. Kabina jest zaskakująco przestronna: swobodnie mieści cztery dorosłe osoby, a także – dzięki inteligentnym rozwiązaniom schowków – mnóstwo bagażu. Wszystko, od foteli po elementy sterowania, wykazuje cechy rzemiosła artystycznego najwyższych lotów. Czegoś takiego nie spotyka się w samochodach tej klasy! Efekt to pogodne i modne wnętrze, w którym podróżuje się z największą przyjemnością.O szczegóły oferty pytaj Handlowca:wróć na górę strony


  Robert Lewandowski
Kierownik Sprzedaży Samochodów Nowych
Tel.: 32 793 77 93 wew.553
Tel. kom.: 604 193 487
Mail: robert.lewandowski@rencar.com.pl
  Arkadiusz Schmidt
Specjalista ds Sprzedaży Flotowej
Tel.: 32 793 77 93 wew. 560
Tel. kom.: 600 948 917
Mail: arkadiusz.schmidt@rencar.com.pl
 
  Krzysztof Nowak.
Specjalista ds Sprzedaży Samochodów Nowych
Tel.: 32 793 77 93
Tel. kom.: 666 831 939
Mail: krzysztof.nowak@rencar.com.pl
 
Ford Ka
  Galeria zdjęć
  Dostępne wersje

Samochody nowe
Sklep Rencar